Vyžehli si trendy účes!

1. července 2008 v 15:47 | M!š!čka |  Vlasy
Jak už to tak bývá, každá z nás chce vlasy, které jí příroda nenadělila. Dnes se však dějí zázraky. Kudrliny můžeš narovnat a rovné vlasy zvlnit.

Krátkodobé narovnání
Dnes rovných vlasů můžeš docílit dvěma způsoby. Tím nejzákladnějším je krátkodobé narovnání žehličkou. Vydrží několik hodin a jediná investice, kterou do této procedury vložíš, je koupě žehličky. Vlasy si narovnáš po pramenech a je velice užitečné použiješ-li přípravek tak zvaný »narovnávač«. Vlasy budou poddajnější, ale hlavně chráněné proti vysušení, které žehlička způsobuje. Na trhu jsou k dostání i přípravky proti třepení konečků, které bys si měla pořídit. Vysoušení vlasů totiž následně spěje k poškození konečků.Permanentní narovnání
Při permanentním narovnání vašich vlasů se jedná o chemický proces. Ten provádí odborník v kadeřnickém salóně. Předcházíš tím poškození vlasů, které může nastat při neodborném zákroku. Permanentní narovnání zasahuje přímo do struktury vlasu. Hlavní výhodou tohoto procesu je trvanlivost a odolnost účesu. Vlasy vydrží rovné - jako hřebíky i ve vlhkém počasí. Celý proces by se měl opakovat v rozmezí dvou až čtyřech měsíců, pro zachování účesu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.