Útok na chlupy: Běž na laser!

1. července 2008 v 14:41 | M!š!čka |  Pleť
Rozčiluje tě časté holení nohou a chlupy v podpaží? Existují i jiné způsoby, jak se jich zbavit!
Útok na chlupy: Běžte na laser!
Možnosti
Možností, jak se zbavit chloupků, je spousta. Jedna z nich je prosté oholení. Tento způsob je nejobvyklejší a pravděpodobně nejlevnější a nejsnazší. Nemá ale příliš dlouhého trvání. Chloupky za dva nebo tři dny znovu povyrostou a ty jsi ztratila hladkou pokožku. Lepší variantou je tedy depilace.

Tu můžeš podstoupit u kosmetičky, nebo si koupit depilační strojek. Není bezbolestná, ale chloupky jsou odstraňovány od kořínků, čímž zaručíš dlouhodobější oholení. Je dokonce prokázáno, že opakovanou depilací se hustota ochlupení snižuje. Nejlepší metodou ale je, když se zbavíš ochlupení nadobro! Nejmodernější technika zkrášlování vašeho těla se nazývá laserová depilace. Spočívá v trvalém odstranění otravných chlupů, které pokrývají tvoje tělo.


Jak funguje?
K odstranění nežádoucího ochlupení se používá nejnovější typ laseru vysokovýkonný GentleLASE. Tento laser pracuje velmi účinně a šetrně. Depilované místo silně chladí, čímž ho znecitlivuje. Laser se dostane až do cibulky chloupku, kterou zničí velmi vysokou energií. Takže ti zaručí, že už nikdy nebudeš muset použít žiletku. Je ale nutné podstoupit zákrok více než jednou. Na poprvé se většinou nezničí všechny cibulky, takže počítej se čtyřmi až šesti návštěvami dané kliniky.

Cena
Pro všechny ženy je samozřejmě důležitá cena. Ta se odvíjí od intenzity porostu a plochy, kterou chcete depilovat. Orientační ceny se pohybují okolo 3.500 korun za podpaží, intimní partie asi 3.800 Kč, stehna asi za 9.500 a stejně tak i lýtka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.