Chcete krásné nehty? Pár rad

1. července 2008 v 14:12 | M!š!čka |  Péče o nehty
Já mám s nehtama potíže. Nechtějí růst rovně. Důvod? Když jsem byla malá tak jsem si je kousala. A ted na to doplácím. Už asi nikdy nedosáhnu toho, aby byly moje nehty hezké a pečované. Bohužel! Moje chyba! Ale snažím se udělat maximum, aby byly hezké. K tomu nestačí jen lak i když vzhled nehtu se zlepší, ale je to jen zastírací manévr, mnohdy nefunkční. Ale pro krásu se musí zkusit, proto uvidim kdy dosáhnu uznávaného cíle.
Kvůli bezvadnému vzhledu obličeje často zanedbáváme ruce a nehty. Obličej je stále vystavovánvlivům prostředí, které vedou k tvorbě vrásek, praskání kůže a podráždění. Stejně tak jsou těmto vlivům vystavovány ruce a nehty. Proto je rozumné ošetřit je krémy na ruce, laky na nehty a dalšími výrobky určenými pro nehty.

Okusujete si nehty? Nalakujte si je nebo si pořiďte umělé ? jsou velmi drahé a brzy Vás přejde chuť!
Když nanášíte krém na ruce, promasírujte si je, abyste podpořila cirkulaci krve!
Krém na ruce by měl být hydratační a mastný, aby rukám dodal hebkost. Před nanášením krému se ujistěte, že jsou ruce čisté, pokožka tak krém lépe absorbuje.
Nezapomeňte si nalakovat nehty u nohou.
Pokud se Vám nehty třepí, používejte Výživný olejíček na nehty, je vážně 100% účinný.
Jestli Vám nehty rostou pomalu a chcete to změnit, zkuste Olejíček pro podporu růstu nehtů, již po týdnu rostou rychleji.
 • Zkuste také Ochranný lak na nehty, který se nanáší na barevný lak. Barva vydrží podstatně déle.Každý nehet nalakujte jinou barvou, alespoň jeden odstín by měl ladit s barvou Vašeho oblečení!Používání červených odstínů laků může vést ke žloutnutí nehtů. Tomuto můžete zabránit, jestliže nejprve nanesete vrstvu bezbarvého laku a pak barevného.Pro některé příležitosti se výrazné barvy laku nehodí. V takovém případě je vhodným řešením francouzská manikúra firmy Oriflame. Dodá nehtům elegantní přirozený vzhled.
 • Nehty upravené francouzskou manikúrou působí mimořádně čistě a pěstěně. Přečnívající okraje nehtů podkreslujeme měkkou bílou tužkou a po celé ploše nehty lakujeme bezbarvým lakem. V současné době není problém zajít do nehtového studia a nechat si udělat francouzskou manikúru pomocí gelu.
 • Lakování špiček na bílo je další forma francouzské manikúry. Plochu nehtů ohraničíme uzoučkými lepicími proužky a přečnívající špičky nalakujeme dobře krycím bílým lakem. Po zaschnutí bílého laku nalakujeme celou plochu lakem bezbarvým lakem

Jak postupovat při péči o nehty?

 1. Starý lak odstraňte pomocí odlakovače.
 2. Ruce ponořte do vlažné mýdlové vody, aby pokožka změkla.
 3. Naneste Gel na odstranění kůžičky, nechte působit několik minut a poté kůžičku jemně zatlačte. Spousta žen kůžičku kolem nehtu stříhá, sice to není doporučováno, ale nevidím žádný důvod, proč to nedělat. Hlavně si dávejte pozor, ať nestřihnete příliš.
 4. Kratší nehty nikdy nestříhejte, pouze jsou-li hodně dlouhé, opatrně je zastřihněte. Stříhejte však po kouskách, aby nehet nepraskl. Na zkrácení nehtů používejte pilník (ne kovový). Nehty vytvarujte do požadovaného tvaru tahy ze strany do středu nehtu.
 5. Opětovně použijte odlakovač, abyste odstranila zbytky gelu a mýdla. N yní jsou nehty dokonale připraveny na nanesení laku.
 6. Nehty nalakujte Zpevňujícím lakem na nehty 2 v 1, aby lak déle vydržel.
 7. Lak naneste třemi rovnými tahy - středem nehtu a na obou stranách. Nechte zaschnout a aplikujte ještě jednu vrstvu.
 8. Nakonec naneste druhou vrstvu Zpevňujícího laku na nehty 2 v 1, která bude lak chránit a zabrání jeho loupání.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/9/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.