Jak vypadá ideální muž?

30. června 2008 v 22:31 | M!š!čka |  ►Kluci◄
Koupelna je ponořená do páry, u zrcadla stojí postava a celé tělo si maže zvláčňujícím krémem s výtažky s oliv. Jakmile proceduru dokončí, vytrhá si ještě obočí, zakryje korekční tyčinkou nerovnosti pleti a gelem upraví vlasy. A hotovo! Příprava na večerní rande je dokonána.

Myslíš si, že před zrcadlem stojí osoba dámského pohlaví? Vůbec tomu tak nemusí být. Dnešní svět totiž nedělí na krásné, o sebe důkladně pečující ženy a na druhé straně muže, kteří z kosmetiku používají maximálně tak zubní pastu.

Ani bezdomovec ani metrosexuál
Moderní příručka inspirovaná historickými poznatky se nese v duchu citátu, že nic se nesmí přehánět. A tak se antičtí Higgins spolus Ovidiem tadí, že každý muž, pokud chce okouzlit nějakou dívku, by neměl rozhodně zapomínat na čistotu. Když se ale čas od času neoholí, nebude to vůbec na škodu. Už v dobách antiky se tvrdilo, že žádnou ženu nemůže přitahovat muž, který je až přehnaně zženštilý.

Ještě než se pánové vydáte na schůzku, zkontrolujte si podle Ovídiových rad , jeslti máte upravené nehty, upravené vlasy a jestli je váš dech svěží. Nic víc nepotřebujete.
To, že vám někde na těleraší chlupatý porost, prý vůbec nevadí a navíc to v ženách vzbuzuje touhu. "Správný muž by měl být něco mezi bezdomovcem a metrosexuálem. Pokud chce muž pozvat dívku na schůzku, měl by mít styl a rozhodně by mu neměli trčet chlupy z nosu.

Trocha hrubosti neuškodí
Tajemství okouzlení není ale jenom ve vzhledu. I svým jednáním má muž zaujmout. Nejen antický básník ale i moderní novinářka si myslí, že ženy nejvíce okouzlí nepatrná hrubost. Pánové vezměte na vědomí, že romantické rozmlouvání ani něžná slůvka, šeptaná za svitu měsíce, už nejsou zas tak v kurzu. "Nepoužívejte květnatý jazyk, ale ten, kterým mluvíte každý den." tvrdí Ovidius.

Podle antických rad, by muží neměli své vyvolené kontaktovat každý den. Žena musí podle básníka čekat, protože právě to jí prý dokáže "nažhavit".

Hlavně vydržet
Aby ženy nepřišli zkrátka, Higgins jim ve své nové knize věnuje také pár stránek. Ovidius radí, aby se každá žena o sebe naučila pečovat. Higgins dodáváv ,"Nemusíte být zrovna Pretty Woman nebo sex symbol Angelina Jolie, stačí se vyvarovat zarostlému podpaží a chlupatých nohou a úspěch je zaručen".

Samozřejmě, že už je jiná doba a zvyky se mění. Některá z dívek je raději když se kluk chová romanticky a jiná má radějí otevřenost a hrubost.Ale některé zvyky se zachovali a budou platit pořád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.