Co o něm prozradí jeho písmo?

30. června 2008 v 22:24 | M!š!čka |  ►Kluci◄
Tentokrát žádné váhavé zkoumání jeho pohledů, úsměvů a (možná!) dvojsmyslných narážek. Ne. Odteď ho přečteš jedním zkušeným mrknutím!

Nejen že pronikneš do tajných zákoutí jeho duše a objevíš, co se před tebou snaží (marně:-)) skrýt, ale zjistíš i to, jestli se k sobě hodíte. Jediné, co pro to musíš udělat, je ukořistit ukázku jeho rukopisu. Úplně nejlepší by bylo, kdyby se ti podařilo přimět ho napsat ti nějaký vzkaz, kde by se vyskytovalo jeho i tvé jméno. Jakmile budeš tuhle trofej držet v ruce, projdi si všechny naše grafologické klíče a každý z nich ti o tvém panáčkovi:-) leccos prozradí. Jestli jste zatím ve fázi ,jen se okukujem", postačí i stránka z jeho sešitu. Jen mu nevyrvi něco důležitého:-).

1

Klíč č. 1: jak velké napsal tvé jméno
co ti to řekne: Jak moc mu na tobě záleží a co k tobě cítí.
tvé jméno je větší než jeho: Hodně pro něj znamenáš, jsi pro něj důležitá.
jeho jméno je větší tvé: Má dost velkou potřebu zabývat se sám sebou a možná ti nevěnuje tolik pozornosti, kolik by sis zasloužila.
hodíte se k sobě? Je skvělé, pokud jsou vaše jména přibližně stejně velká. Můžete být dobrými přáteli a časem klidně i něčím víc. Bezva!


2

Klíč č. 2: šířka jednotlivých písmen
co ti to řekne: Jakou společnost lidí vyhledává. široká písmena: Ukazují na člověka s velkým okruhem kamarádů.
úzká písmena: Jsou typická pro člověka, který působí plachým dojmem a spíš než široký okruh známých má pár věrných přátel.
hodíte se k sobě? Ano, pokud je šířka vašich písmen podobná. Pokud ne, jeden z vás může mít výrazně větší potřebu chodit do společnosti.


3

Klíč č. 3: vzdálenost mezi slovy
co ti to řekne: Kolik soukromí potřebuje, jak moc je, nebo není otevřený.
slova těsně u sebe: Takový člověk má rád kolem sebe hodně lidí.
větší mezery: Tráví čas raději o samotě, nevyhledává velkou společnost.
hodíte se k sobě? Dobrá je podobná vzdálenost mezi slovy, ale nevadí ani, pokud je jeden z vás větší samotář. Důležité je vaši rozdílnost navzájem respektovat a dělat kompromisy v tom, jak budete trávit společné chvíle.4

Klíč č. 4: otevření písmen
co ti to řekne: Jak je důvěřivý a otevřený světu. nahoře otevřené ,o" a ,a": Píší tak lidé, kteří jsou vůči ostatním otevření a důvěřiví. Pro extrémní případy platí: Nepoví jen to, co neví.
uzavřené ,o" a ,a": Je typické pro lidi, kteří si uchovávají svá tajemství. Jsou vrbami, kterým se každý rád svěřuje.
hodíte se k sobě? Pokud se v otevřenosti neshodnete, bude váš vztah fungovat jen tehdy, když ten ,otevřenější" z vás se naučí zachovávat tajemství a jeho protějšek se nebude bát občas na sebe něco vyzradit.


5

Klíč č. 5: velikost rukopisu
co ti to řekne: Kolik síly a sebedůvěry má při plnění svých přání a snů.
velké písmo: Píší tak temperamentní lidé, kteří se snadno nadchnou pro velké plány a kteří rozhodně netrpí malým sebevědomím.
malé písmo: Prozrazuje životní realisty, jejichž sny jsou spíše skromné. hodíte se k sobě? Dobrá je podobná velikost písma, ale určitě není na škodu, pokud se pisatel menšího písma nechá ,nakazit" nadšením svého protějšku, který naopak zase získá víc životní reality.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.